Gyermekre vágyó házaspárok számára

ANNA–JOACHIM - PROGRAM

Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Anna–Joachim-programja régebb óta gyermekre vágyó házaspároknak rendez három alkalmas hétvége sorozatot.

A Katolikus Egyház tanításához hűen, olyan mentálhigiénés segítséget nyújt intézményünk, amelyben a gyermekre várás sikertelenségeiben és kudarcaiban a sokszor elszigetelődéssel és nehéz lelki terhekkel küszködő házaspárok megerősödhetnek és vigaszt találhatnak.

Amennyiben van olyan házaspár a szolgálati helyén, akik már fordultak Önhöz a gyermekáldásra várás lelki nehézségeivel, és jó szívvel javasolná számukra ezt a lehetőséget, akkor köszönettel vennénk az üzenet továbbítását számukra.

Hétvégék időpontjai: szeptember 15-17., október 6-8., november 3-5.

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 1.

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

További részletek:

https://www.annajoachim.hu/fooldal/hazasparoknak/anna-joachim-hetvegek/

érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet: annajoachim@avkf.hu