Irgalmasság éve induló programok

ruhaosztas2016.02.24-én szerdán és 25-én csütörtökön 9:00-12:00 és 14:00-18:00 a Berceli Szent Miklós Karitász ruhaosztása a berceli Szent Miklós Közösségi Házban.

Akik Bercelen koruk vagy betegség miatt nem tudnak eljönni vasárnapi szentmisére, lehetőségük van kérni, hogy közösségi busszal megoldjuk a háztól házig utazásukat. Igényüket jelezhetik a plébánián vagy a vasárnapi szentmise után. A busz jelenleg a következő helyeken áll meg: Helecz Józsefné Petőfi út 16, Nándori Ferencné Uzsoki u. 18, Demeter Béláné Gácsi út 69, Sneider Istvánné Ifjúsági út 9, Hencz Károlyné Sport út 3. Kiss Lajosné Deák F. út 9. Karaba Ferencné Deák F. út 8.

Az Isteni Irgalmasság évéhez kapcsolódóan szeretnénk segíteni idős, beteg testvéreinknek a ház körüli munkák, takarítás, kertrendezés elvégzésében. Akik szívesen vennék segítségünket, kérjük jelezzék az egyházadó szedő testvéreknél vagy a Szent Miklós Karitász munkatársainál.

Hittanos tábort szervezünk Szobra 2016.07.18-2016.07.23. között általános és középiskolás hittanosaink és fiatalok részére. Jelentkezni és érdeklődni a plébánián lehetséges.

Szeretettel köszönjük meg a kedves testvéreknek Galgagutai Isteni Irgalmasság Templom tető felújításárára adott adományaikat Bercel 171.770 Ft, Vanyarc 11.200 Ft, Becske 24.720 Ft Szécsénke 25.000 Ft összeggel járult hozzá a gyűjtéshez (Galgaguta és Nógrádkövesd nem küldte be), amely jóakaróink és a püspökség által kiegészítve együtt fedezi a felújítás 9.635.612 Ft-os költségét. A munkákat jövő kedden kezdik. Isten fizesse meg mindenki nagylelkűségét.

One thought on “Irgalmasság éve induló programok

Vélemény, hozzászólás?