Szent Miklós Közösségi Ház

Címe: 2687 Bercel Béke út 24.

A berceli közösségi ház elsődlegesen az egyházközség céljaira használható. A fenntartás megkönnyítésére használható más egyéb feladatokra is, mint pl. születésnapok, lakodalmak, halotti torok, keresztelés utáni együttlétek, családi rendezvények és más rendezvények számára is. A használat költségtérítéses. Eddig is, ha táborozásra, táncházra, filmklubra stb. célra volt használva a ház, a plébánia a használatot kiszámlázta, hogy ebből fel tudja tarani a ház költségeit (villany, víz, internet, tisztitószerek, terítők, ágyneműk, huzatok függönyök és ezek mosása, fogyóanyagok stb.).

Tájoztatjuk a kedves érdeklődőket, hogy a Szent Miklós Közösségi Ház bérlése és szállás kiadása technikai okokból 2022. augusztus 31-ig szünetel.

A költségek 2022. szeptember 1-től így alakulnak:

Szállás egyházi célokra (hittan tábor, lelkigyakorlat 1-3 főig): 9000 Ft/fő/éj

Szállás egyházi célokra (hittan tábor, lelkigyakorlat 4-6 főig): 8500 Ft/fő/éj

Szállás egyházi célokra (hittan tábor, lelkigyakorlat 7-15 főig): 8000 Ft/fő/éj

Szállás egyházi célokra (hittan tábor, lelkigyakorlat 16-25 főig): 7500 Ft/fő/éj

Szállás világi célokra (1-3 főig): 11500 Ft/fő/éj

Szállás világi célokra (4-6 főig): 9500 Ft/fő/éj

Szállás világi célokra (7-15 főig): 9000 Ft/fő/éj

Szállás világi célokra (16-25 főig): 8500 Ft/fő/éj

A fenti költségeken kívül egyszeri mosási díj: 550 Ft/fő

Felhívjuk szíves fögyelmüket, hogy a 2016. évi CLVI. törvény a turisztikai térségek fejlesztésének állami feladatairól előírja, hogy minden személyről, aki igénybe kíván venni szálláshelyet adatot rögzítsünk (beleértve a csecsemőket is), így mindenképpen hozzák magukkal személyi igazolványukat (amennyiben a gyermeknek nincs ilyen, csináltatni kell számára akkor is, ha a 14 éves kort nem töltötte be), illetve útlevelüket.

Regisztráció a https://ntak.hu/#/szallashelyszolgaltato/csatlakozas rendszerbe folyamatban.

Terem bérlése egyházi önkéntesek részére: 500 Ft/óra

Terem bérlése egyházi célra nem önkéntesek részére: 1000 Ft/óra

Terem bérlése általános célokra: 1500 Ft/óra

A bérleti díjon felül a közösségi ház rezsijét is ki kell fizetni. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az ingatlan nem rezsicsökkentett áron vásárolja az áramot, így annak díja 1 kWh/Ft = 510,6 Ft (1 kWh áram díja: 180,4 Ft/kWh, valamint a hálózathasználati díj 221,7 Ft/kWh és 27% ÁFA: 108,6 Ft/kWh). A fűtési illetve klíma rendszer teljes fogyasztása 24kW/óránként, vagyis 12256 Ft/óra, a vízmelegítő rendszer és/vagy a tűzhely fogyasztása 6kW/óránként, vagyis 3064 Ft/óra. Ezekkel a költsségekkel legyenek szívesek számolni a költségek esetében. Megértésüket köszönjük.

A terembérléhez szükséges kaució összege 25.000 Ft, amely összeg, ha a tezrmek eredeti állapotban maradnak, és kár nem keletkezik visszajár a bérlőnek.

*Szállás esetében minden esetben kötelező adatlap kitöltése.

**Egyházi önkéntesek, akik tevékenységükkel aktívan segítik az egyházközségeink életét pl. takarítás, kertrendezés, ministrálás, betegek látogatása.