Fejlesztés az online ügyintézésben

Mint azt bizonyára tapasztalták az elmúlt héten az online ügyintézési rendszerben a keresztelési bejelentőbe és a temetési bejelentőbe is bele került a születési illetve halotti anyakönyvi kivonat feltöltésének lehetősége.

Mivel többen jelezték, hogy ez nem mindenkinél áll rendelkezésre akkor, amikor az űrlapot beküldenék, ezért, ezek feltöltése kikerült az űrlapból. Így viszont regisztráció nélkül is elküldhetik ezeket az űrlapokat. Amennyiben egy adat kitöltésében bizonytalanok kérjük ezt is írják le, és utólagosan módosítjuk a helyes értékre.

Jelenleg az online szentmise intenció (szándék) előjegyzési rendszer, a Szent Miklós Közösségi Házba szállás foglalási rendszer, Esketési bejelentő, Online katekézis tanfolyam fejlesztése van folyamatban, viszont több olyan fejlesztési nehézség merül fel, ami szükségessé teheti továbbképzés elvégzését, komolyabb tanulmányokat ebben a témában, így türelmüket előre is köszönöm.

Tisztelettel Hulitka Róbert plébániai kormányzó, webmester